Avrupa’nın önemli kulüpleri Fenerbahçe’nin 6 ismin peşinde!

Fenerbahçe ligde ve Avrupa’da doludizgin ilerlerken yıldız oyuncularının talipleri de artıyor. Avrupa’nın değerli kulüpleri Ferdi Kadıoğlu, Diego Rossi, Arda Güler, Attila Szalai, Miha Zajc ve Crespo için ocak ayına kadar resmi tekliflerini sunmaya hazırlanıyor. 

Süper Lig’in 11. haftasında Medipol Başakşehir’i Kadıköy’de 1-0 yenerek şampiyonluk yolunda dev bir adım atan Fenerbahçe’de performansları tepe yapan oyunculara olan ilgi her geçen gün artıyor.

Teknik yönetici Jorge Jesus ile gruptaki oyuncuların performansı uçuşa geçti. Yıldız futbolcular performanslarını her geçen gün yükseltmeye devam ediyor.

Sergilenen bu grafik Avrupa’nın dev kulüplerinin de ilgisini çekiyor.

Ocak ayında tekliflerin gelmesi bekleniyor!

Birçok kulübün ocak ayında Fenerbahçe’nin kapısını çalması bekleniyor.

Son olarak Inter’in Miguel Crespo’ya talip olduğu İtalyan basınında yazılıp çizilirken, toplamda 6 futbolcu için önemli tekliflerin gelmesi bekleniyor.

Ferdi Kadıoğlu, Diego Rossi, Arda Güler, Attila Szalai, Miha Zajc ve Crespo için ocak ayına kadar Fenerbahçe’ye resmi tekliflerin iletilmesi bekleniyor.

İngiliz, İtalyan ve İspanyol kulüpleri çoğunluğu oluştururken Arda Güler’e başta Borussia Dortmund olmak üzere Alman kulüplerinin ilgisi bulunuyor.

Sarı-Lacivertli idare gelmesi olası cazip teklifler karşısında nasıl bir hal alacağı ise merak konusu.

Miha Zajc’ın dönem sonunda mukavelesi sona ereceği için satışına müsaade verilmesi yüksek bir ihtimal. Lakin öteki oyucular için Fenerbahçe’nin kapıyı yüksek sayılardan açması bekleniyor.

Son kararı Jesus verecek!

Szalai için 18 milyon Euro, Crespo için ise 15 milyon Euro üzere sayılar konuşuluyor.

Fakat her durumda Fener idaresi teknik yönetici Jorge Jesus’un da fikirlerini alarak bir karara varacak.

KAYNAK: TAKVİM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir