Başkan Çolakbayrakdar, “Türkiye’ye projelerimizle model oluyoruz”

Mehmet Uzel / KAYSERİ (İGFA) – Başkan Çolakbayrakdar, Argıncık Kayabaşı Mahallesi’nde bölge sakinleriyle bir ortaya geldi. Burada vatandaşların taleplerini dinleyen Lider Çolakbayrakdar, ağır bir ilgiyle karşılandı.

Mahallelerin düşüncelerini çözmeye çaba ettiklerini söyleyen Lider Çolakbayrakdar, “Her bir mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın yeterli ve hoş hizmetlerle buluşturabilmek için var gücümüzle çalışıyor, çaba ediyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız yatırımların yanı sıra mahallelerimiz yeni isteklerini yerine getirmek ve ilçemize hoşluklar kazandırmak için çalışmalar sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak projeler hayata geçirdik. 9 yıl boyunca farklı ve yeni projelere imza attık ve Türkiye’ye projelerimizle model olduk. Bunlardan biri olan buradaki toplumsal tesisimizle yüreklere dokunuyoruz. 9 yıl üzere vakitte farklı mahallelere 41 tane toplumsal tesisin inşaatını tamamlayıp, bölge sakinlerimizin hizmetine sunduk. Mahallelerde anketler yaparak, onların isteği doğrultusunda tesislerimizde kurslar açıyoruz. Bilhassa çocuk ve gençlerimiz için spor yapabilecekleri yerler oluşturuyoruz. Vatandaşlarımız bizden ne istiyorsa elimizden geldiğince imkanlar ölçüsünde vatandaşlarımıza hizmeti ulaştırmak için uğraş ediyoruz” sözlerini kullandı.

Kayseri’de birçok alanda birincileri gerçekleştiren belediye olduklarını vurgulayan Lider Çolakbayrakdar, kelamlarını şöyle sürdürdü; “Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra Türkiye’de sayılı olan Kentsel dönüşümden çağdaş pazar yerine, yol üretim çalışmalarından yeşil alanlara kadar ilçemize hoşluklar kattık. Toplumsal belediyecilikte birbirinden hoş projeleri hayata geçirdik. Bütün mahallelerimizde sokak sokak, cadde cadde ne yapılması gerekiyorsa bunların hepsini çok uygun biliyoruz. Muhtaçlık duyulan başka büyük projelerin hayata geçirebilmesi için vakte gereksinim var. Buranın da mevcut pazar yerini kapalı pazar yeri haline getireceğiz. Tüm mahallelerimizin isteklerini teker teker yerine getirmeye çaba ediyoruz.” diye konuştu.

Vatandaşlar ise sunulan hizmetlerden dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir