Brad Pitt yaşlı muhabiri görmezden geldi! ‘İnsanlık öldü’ dedirten an

Formula 1 2022 döneminde rekabetin üst seviye olduğu yarışlar koşulmaya devam ediyor. Bir evvelki hafta Austin’deki Circuit of the Americas’ta piste inen pilotlar, ekiplerine puan yahut puanlar kazandırabilmek ismine gayret içerisindeydi.

ABD GP’yi takip eden isimler ortasında Oscar ödüllü ünlü aktör Brad Pitt de vardı. Önümüzdeki periyot Formula 1 temalı bir sinemayla sahnelere geri dönmeyi ümit eden Pitt, hafta sonunu Austin’de geçirdi.

YAŞLI MUHABİRE OLAN HALİ ‘PES ARTIK’ DEDİRTTİ

Formula 1 seyircisinin ağır ilgisiyle karşılaşan oyuncu, bir orta Sky Sports’un yaşlı muhabirine olur olmadık bir hal takındı.

63 yaşındaki Martin Brundle’ın röportaj talebini görmezden gelen Pitt, motor sporu tutkunlarının reaksiyonunu çekti.

Martin Brundle, yarış öncesi Brad Pitt’in yanına giderek yakın periyotta takımında yer alacağı Formula 1 sinemasına yönelik sorularını iletti. Lakin Pitt oralı olmadı.

Brundle sorularını tekrar yöneltmesine rağmen ünlü isim tekrar cevap vermedi.

Yaşlı spor muhabiri, üçüncü sefer Pitt’le bağlantı kurmaya çalışınca bu sefer hiç de beklemediği bir karşılıkla karşılaştı.

Filmleri milyonlarca sefer izlenen aktör, Brundle’a dönerek: “Teşekkür ederim dostum. Öteki zaman” yanıtını verdi.

Görüntüleri canlı takip eden Formula 1 hayranları ise, Twitter; Facebook ve Instagram üzere platformlar aracılığıyla Brad Pitt’i topa tuttu. Seyirciler, ’30 saniyesi bile yok mu?’ formundaki yorumlarla ABD’li yıldızı tiye aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir