Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin’den duygulandıran paylaşım: ‘Hayatımın en kötü günlerinden biriydi’

Fatih Terim’in büyük kızı Merve Terim Çetin 2011 yılında iş insanı Ahmet Baran Çetin ile evlendi. Yaman ismini verdiği birinci çocuğunu 6,5 aylık gebeyken erken doğum yaparak dünyaya getiren Merve Terim Çetin 2014 yılında birinci sefer anne olmanın heyecanını yaşadı.

İKİNCİ BEBEĞİNİ KAYBETMİŞTİ

İkinci defa bebek sevinci yaşayan Çetin, geçen yıl gebe olduğunu duyurmuş ve Ekim 2021’de ise bebeğini kaybettiğini açıklamıştı. Bir yıl evvel cinsiyetini öğrendiği bebeğini kaybeden ve büyük bir acı yaşayan Merve Terim Çetin, Instagram hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

“SENİ HİÇ GÖREMESEM DE…”

Geçen yıl hastaneye kaldırılırken ve ağlarken çekilen karelerini yayınlayan Çetin paylaşımının altına düştüğü notla herkesi duygulandırdı.

İşte Merve Terim Çetin’in his dolu o paylaşımı…

”Geçen sene bugün hayatımın en berbat günlerinden biriydi, yaşadığım fizikî acının yanında kalbimde tahminen de hiç kapanmayacak bir yara açıldı o akşam. Hala tam atlatabilmiş değilim yaşadığım kaybı, bazen gebe birini gördüğümde, bazen birbirlerine sıkıca sarılan abi kardeş gördüğümde, bazen hastanede yeni anne olmuş birine rastladığımda içim hala çok acıyor… Lakin eskisi üzere de hayatı ciddiye almıyorum artık, hayat değerini fark bile etmediğimiz her nefes aslında…

Yaşın değil, yaşadıkların öğretiyor sana bu hayatı, yorula yorula yürüyüp, kırıla kırıla büyüyoruz hepimiz… Yazmakta yeterli geliyor beşere, haline şükretmek, elindekinin değerini bilmek, senden daha da sıkıntı kıssaları olanlara empati yapabilmek, satırlar ilaç üzere daima…

Biraz vicdan, biraz bahar, biraz yağmur, biraz hayal, birkaç kitap, çokça umut hepimize düzgün gelir. Seni hiç göremesem de, sana hiç kavuşamasam da, hayalin daima gözümün önünde Benim melek oğlum, yukarlarda bir yerlerde bir gün buluşmak üzere.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir